Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top
Witamy na stronie Parafii pw. Św. Marii Magdaleny we Lwowie!
image1 image2 image3 image3

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYCZAJNĄ 27 CZERWCA 2021

 

Dzisiaj:

Po ostatniej Mszy św. błogosławieństwo dzieci, młodzieży i rodziców oczekujących potomstwa.

W tygodniu:

W liturgii będziemy przeżywali: w poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; we wtorek – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła; Msza św. o 8:00 – j. polskim i o 18:30 – w j. ukraińskim. Ofiary zbierane będą na świętopietrze. Ofiary przeznaczone będą na świętopietrze. w środę – Msza św. wotywna o św. Józefie; w sobotę – Święto św. Tomasza Apostoła; W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań, a w sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Częstochowskiej; W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobą i niedziela miesiąca. W piątek odwiedziny chorych.

 

 W następną niedzielę:

Zebrane ofiary podczas Mszy św. przeznaczone są na utrzymanie WSD Archidiecezji Lwowskiej.

Inne:

W sobotę 5 lipca, odpust w Sanktuarium Matki Bożej Tartakowskiej, zapraszamy szczególnie pracowników służby zdrowia i ludzi chorych. Szczegóły na plakacie przed kościołem. 7- 10 lipca pielgrzyma ze Lwowa do Bolszowiec, zapraszam to stworzenia grupy również z naszej parafii. Chętnych proszę, aby podeszli do zakrystii. Zapraszamy na XIII młodzieżowy festiwal „Tchnienie Życia”, który odbędzie się w Tywrowie koło Winnicy, w dniach 20-25 lipca 2021 roku. Temat tegorocznego festiwalu: „Ojcze nasz…”. Zachęcamy, by w Roku Świętego Józefa, każda rodzina przyjęła do swego domu figurkę i medalik św. Józefa. Wszystkich, którzy pragną to uczynić, proszę, by zgłaszali się do duszpasterzy. Zachęcam do pomocy przy sprzątaniu kościoła w każdą sobotę po porannej Mszy św. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni, za złożone ofiary, modlitwy i wszelkie dobro dla naszej parafii.

Zapowiedzi przedślubne: Fiałkowski Artem, rzymsko-katolickiego wyznania, i Fil Natalia, prawosławnego wyznania (III).

Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu. Blaise Pascal

2022  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie