Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top
Witamy na stronie Parafii pw. Św. Marii Magdaleny we Lwowie!
image1 image2 image3 image3

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XV NIEDZIELĘ ZWYCZAJNĄ 11 LIPCA 2021

 

Dzisiaj:

Po ostatniej Eucharystii błogosławieństwo dzieci, młodzieży i rodziców oczekujących potomstwa.

W tygodniu:

W liturgii będziemy przeżywali: w poniedziałek – Msza św. wotywna o Duchu Świętym; w środę – Msza św. wotywna do św. Józefa; W czwartek adoracja w intencji powołań, a w sobotę nabożeństwo do Matki Bożej Częstochowskiej.

Inne:

Zapraszamy na XIII młodzieżowy festiwal „Tchnienie Życia”, który odbędzie się w Tywrowie koło Winnicy, w dniach 20-25 lipca 2021 roku. Temat tegorocznego festiwalu: „Ojcze nasz…”. Zachęcamy, by w Roku Świętego Józefa, każda rodzina przyjęła do swego domu figurkę i medalik św. Józefa. Wszystkich, którzy pragną to uczynić, prosimy, by zgłaszali się do duszpasterzy. Jak zawsze, 22 lipca będziemy przeżywali nasz parafialny odpust. Od 13 lipca rozpoczęliśmy Nowennę do św. Marii Magdaleny, aby poprzez tę modlitwę jak najlepiej przygotować się do uroczystości. W tym roku będziemy gościli ks. bpa Jana Piotrowskiego, ordynariusza z Kielc, który będzie przewodniczył Eucharystii o godz. 11,00. Godzinę wcześniej, o 10,00, rozpoczniemy adorację Najświętszego Sakramentu. Będzie w tym czasie również okazja do spowiedzi. Zachęcamy do pomocy przy sprzątaniu kościoła w każdą sobotę po porannej Mszy św. Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni, za złożone ofiary, modlitwy i wszelkie dobro dla naszej parafii.

2021  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie