Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top
Witamy na stronie Parafii pw. Św. Marii Magdaleny we Lwowie!
image1 image2 image3 image3

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА XXІX НЕДІЛЮ ЗВИЧАЙНУ 16 ЖОВТНЯ 2022

 

 Сьогодні:

Сьогодні розпочинаємо Місійний Тиждень. Нехай наша молитва в ці дні особливо товаришує всім проголошуючим Добру Новину. Зібрані пожертви є призначені на потреби місії. Зустріч подружніх пар о 14.00 в закристії.

 

На тижні:

В літургії цього тижня переживатимемо: у понеділок – спомин св. Ігнатія Антіохійського, єпископа і мученика; у вівторок – свято св. Луки, євангеліста; у середу – Свята Меса вотивна про св. Йосифа; у п’ятницю – спомин бл. Якова Стрепи, єпископа, Покровителя Львівської Архідієцезії, річниця призначення Архієпископа Мечислава Мокшицького – Митрополитом Львівським Римсько-Католицької Церкви; у суботу – спомин св. Йоана Павла ІІ, папи; відпустова урочистість в парафії св. Йоана Павла ІІ, Св. Меса о 12.00; На протязі тижня Святий розарії молимось після ранішньої Служби Божої. В неділю після другої Євхаристії, прибл. о год. 11.30.

 Інше:

В сакристії можна отримати картки, на яких записуємо імена наших померлих на випоминки. Прошу писати чітко. Випоминки можна також надіслати на електронну пошту на адресу парафії. Є календар на новий рік на української мові, коштує 40 UAH. Щиро дякуємо всім, хто на минулому тижні допомагав в костелі, за ваші пожертви, за вашу молитву.

Цитата: Кожне життя, навіть найнезначніше для людей, має вічну цінність в очах Бога. Св. Йоан Павло ІІ

2024  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie