Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA II NIEDZIELĘ aDWENTU

4 – 10 grudnia 2016

Dzisiaj:

Witamy serdecznie o. Andrzeja Kordę, który od dzisiaj aż do następnej niedzieli włącznie przeprowadzi w naszej parafii misję świętą. Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji misji oraz zachęcamy do słuchania Bożego Słowa.

Pierwsza niedziela miesiąca. W grudniu na różańcu modlimy się Za misje parafialne w naszej parafii: O dary Ducha Świętego dla misjonarzy, oraz dobre przeżycie i owoce misji parafialnych dla nas. 

Dzień wdzięczności i modlitwy w intencjach tych, kto pomaga Kościołowi na Wschodzie. Nasza parafia otrzymuje pomoc od Zespołu Pomocy Kościołowi na Wschodzie przy Konferencji Episkopatu Polski, dlatego szczerze módlmy się za tych i za wszystkich innych naszych dobrodziejów.

 

W tygodniu:

W liturgii tygodnia będziemy przeżywali: w czwartek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, święto patronalne Misjonarzy Oblatów; liturgia pozostałych dni w tygodniu będzie taka, jaka została zaplanowana na misję świętą.

W poniedziałek, środę i sobotę (jeśli na to pozwalają przepisy liturgiczne) zapraszamy na Roraty.

Do środy włącznie trwa nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

W środę kursu dla lektorów nie będzie.  

W sobotę o 10.00 katechizacja dla dorosłych. Temat katechezy: Grzech i jego skutki w naszym życiu.

W następną niedzielę:

Uroczyste zakończenie misji parafialnej podczas Eucharystii o 10.30 oraz błogosławieństwo misjonarza z odpustem zupełnym.

Inne:

Katechezy dla dzieci w sobotę i niedzielę bez zmian. 

2024  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie