Parafia pw. Św. Marii Magdaleny
top

ДУШПАСТИРСЬКІ ОГОЛОШЕННЯ НА УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ - 11 ЧЕРВНЯ 2017

Сьогодні:

Урочистість Пресвятої Трійці.

Після останньої Євхаристії благословення дітей, молоді та батьків, які очікують потомства.

На тижні:

В літургії цього тижня переживатимемо: в понеделіок  - Служба Божа вотивна про Святий Дух; у вівторок – спомин св. Антонія Падуанського, священика і доктора Церкви;  в середу – Служба Божа вотивна про св. Йосипа;  в суботу - Служба Божа вотивна про Пресвяту Богородицю.

У вівторок храмове свято в парафії св. Антонія у Львові: o 12.00 Євхаристія польською мовою; o 16.00 молитовна зустріч; o 18.00 Служба Божа українською мовою.  

Також, у віторок o 19.00 Євхаристія, a потім розарієва процесія в костелі Матері Божої Громничної.   

В четвер поклоніння в намірі покликань, а в суботу молебень до Матері Божої Ченстоховської. Молебні проходять після ранкової Євхаристії.

В суботу о 10.00 катехеза для дорослих.

 

В наступну недлію:

УВАГА! В неділю, 18 червня урочистість Пресвятого Тіла і Крові Господніх. За звичаєм попередніх років, урочиста Служба Божа відбудеться в катедрі об 11.00, а після Служби процесія до нашого костелу. У зв’язку з цим за рішенням єпископа в неділю, 18 червня, відмінено всі Служби Божі, які зазвичай відправляємо в нашій парафії у першій половині дня. Службу Божу в нашому костелі відправимо після закінчення процесії.

Інше:

З 16 по 18 червня в Обухові відбудуться реколекції про покликання для хлопців.

В понеділок 19 червня o 19.00 в приміщенні Курії у Львові відбудеться прем’єра фільму  „Вигнанець” про архієпископа Євгена Базяка.   

На даний момент закінчуємо курс катехізації для дорослих. Наступний почнеться у вересні, але вже тепер, просимо поширити цю інформацію, тому що є ще дорослі, які не приймають таїнства. Ми також запрошуємо всіх тих, хто вже приєдналися до таїнств та через вивчення Слова Божого хочуть поглибити свою віру.

Молитві всіх парафіян довіряємо Олену та Генріха, котрі закінчують катехези для дорослих та найближчим часом отримають таїнство хрещення та Євхаристії.

Дякуємо парафіянам, які віддали до костелу фігурку Матері Божої, що до закриття костелу належала парафії.

Передшлюбні повідомлення: Корень Олександр та Трофимчук Наталія.

З наближенням відпускного періоду в парафії буде тільки один із отців, то пам'ятаємо, що для врегулювання послуг ритуального характеру, просимо вчасно звертатися до священика, щоб не співпадали у часі різні події.  

Ще раз нагадуємо, і просимо, щоб до наших хворих, будь то з родини або самотніх знайомих, які не можуть вже ходити до церкви, запросили священика для уділення таїнств, а не телефонувати вже тоді, коли людина помирає, і протягом багатьох років вона не приступала до таїнств !!!

На цьому тижні відійшли до вічності Володимир Коваль і Лідія Сек. Вічне спочивання… 

2024  Parafia pw. św. Marii Magdaleny we Lwowie